Apie (Ne)pozavimą vestuvių dieną

Visi sako, kad gražiausios nuotraukos – nepozuotos. Tačiau dar geriau, kai iš tikro pozuotos nuotraukos atrodo visiškai natūraliai, jausmingai ir gal net šiek tiek intymiai. Tokios nuotraukos – abipusio proceso rezultatas – kai jaunieji mėgaujasi savo diena, vienas kitu, o fotografas pataria, parodo, padrąsina arba tiesiog fiksuoja natūralias jaunųjų emocijas.


Pasiruošimo metu (prieš rengiantis suknelę ar kostiumą parodoma į kurią kambario pusę paeiti ir į kur atsisukti (dažniausiai prie lango), bet pozuoti ir stengtis žiūrėti į objektyvą tikrai nereikia.

Stenkitės viską daryti neskubant, kad fotografas spėtų įamžinti momentus iš įvairių kampų – suknelės, kostiumo rengimasis, batų ir batelių avimasis, sąsagų segimasis, kaklaraiščio ar varlytės rišimasis, kvepinimasis ar pasipudravimas turėtų vykti kiek sulėtintai, nei vyktų įprastai.

Svarbiausia yra neskubėti tais momentais, kurių nebepakartosite – keičiantis žiedais, pasibučiuojant bažnyčioje ar civilinėje metrikacijoje, išeinant iš ten, pasibučiuojant išėjus. Mėgaukitės šiais momentais – neskubėkite.

Žinoma, svarbiausiais –  ceremonijos ir priesaikos – momentais pozavimo reikia visiškai atsisakyti.Kadangi nuotraukose derėtų vengti dirbtinio ir nenatūralaus pozavimo ir žiūrėjimo į objektyvą, bendraukite vienas su kitu, glaustykitės, bučiuokitės. Jautriausių nuotraukų paslaptis yra kuo daugiau kontakto – glostykite rankomis vienas kito veidus, apsikabinkite, glaustykitės veidais, bučiuokitės, žiūrėkite vienas į kitą. Beje – jei bučiuojatės,darykite tai iš tikro, o ne vaidinkite bučinį tik sučiaupę lūpas – tai labai matosi nuotraukose. Pats gražiausias momentas yra kelios sekundės prieš bučinį.

• Glostykite rankomis kaklą, smakrą, žiūrėkite į akis ir švelniai pasibučiuokite. Iš vieno tokio lėto veiksmo išeis keletas skirtingų nuotraukų, fiksuojančių skirtingus momentus. Bučiniai į smilkinį, kaktą, ranką ar petį yra ypatingai žavu!

Specialiai galvoti apie čia pateiktą informacija Jums nereikia – fotosesijos metu viskas bus pasakyta, parodyta. Jei jausite, jog jums sunku atsipalaiduoti prieš objektyvą, fotografas tikrai padės su tuo susidoroti. Tikrai nebūsite palikti likimo valiai.