Apie (Ne)pozavimą vestuvių dieną

Gražiausios nuotraukos – nepozuotos. Tai patvirtins tiek ilgametę patirtį turintys fotografai, tiek savo vestuvių nuotraukas gavę jaunieji. Natūralu, jog intymiausiais momentais pozavimo reikia visiškai atsisakyti. Prieš rengiantis suknelę ar kostiumą fotografas gali nurodyti į kurią kambario pusę paeiti ir į kur atsisukti (dažniausiai prie lango), bet pozuoti ir stengtis žiūrėti į objektyvą tikrai nereikia.
• Stenkitės viską daryti neskubant, kad fotografas spėtų įamžinti momentus iš įvairių kampų – suknelės, kostiumo rengimasis, batų ir batelių avimasis, sąsagų segimasis, kaklaraiščio ar varlytės rišimasis, kvepinimasis ar pasipudravimas turėtų vykti kiek sulėtintai, nei vyktų įprastai. Svarbiausia yra neskubėti tais momentais, kurių nebepakartosite – keičiantis žiedais, pasibučiuojant bažnyčioje ar civilinėje metrikacijoje, išeinant iš ten, pasibučiuojant išėjus. Mėgaukitės šiais momentais – neskubėkite.
V&S-199V&S-11-2


• Kadangi nuotraukose derėtų vengti dirbtinio pozavimo ir žiūrėjimo į objektyvą, bendraukite vienas su kitu, glaustykitės, bučiuokitės. Jautriausių nuotraukų paslaptis yra kuo daugiau kontakto – glostykite rankomisvienas kito veidus, apsikabinkite, glaustykitės veidais, bučiuokitės, žiūrėkite vienas į kitą. Beje – jei bučiuojatės,darykite tai iš tikro, o ne vaidinkite bučinį tik sučiaupę lūpas – tai labai matosi nuotraukose.

A&S-44A&S-39-2Fotola_A&A-271R&V-92Fotola-2 Fotola-2
• Glostykite rankomis kaklą, smakrą, žiūrėkite į akis ir švelniai pasibučiuokite. Iš vieno tokio lėto veiksmo išeis keletas skirtingų nuotraukų, fiksuojančių skirtingus momentus. Bučiniai į smilkinį, kaktą, ranką ar petį yra ypatingai žavu!
Jei vis dėlto jausite, jog jums sunku atsipalaiduoti prieš objektyvą, fotografas tikrai padės su tuo susidoroti. Tuomet galima parežisuoti smagių kadrų, kaip vienas kito kutenimas, gaudymas, užšokimas, pakėlimas ir pan. Tikrai nebūsite palikti likimo valiai.