Pasiruošimas poros fotosesijai

Stilistika

Poros fotosesijai jausmingiausią foną suteiktų tvarkingas pušynas (pvz. Kleboniškio miškas, Girionių poilsiavietė, Panemunės šilas), kadangi tokiame fone išryškėja du žmonės ir jų jausmai. Norint žaismingos ir smagios fotosesijos gamtos fone, galima įtraukti spalvotas detales, dekoracijas, taškytis vandeniu, susikurti poilsiavietę su gitara, eiti grybauti, žvejoti, statyti smėlio pilis paplūdimyje ir pan. – svarbiausia, kad veikla būtų jums artima ir nereikėtų dirbtinai pozuoti.


Fotografuojantis senamiestyje detalių įtraukti nereikia, kadangi gatvelėse vyrauja įvairiaspalvis fonas, linijos, detalės. Čia reikėtų pasirinkti kiek klasikinį aprangos stilių.Poros nuotraukose turi dominuoti jausmai, todėl derėtų vengti dirbtinio pozavimo ir žiūrėjimo į objektyvą, bendraukite vienas su kitu, glaustykitės, bučiuokitės. Jautriausių nuotraukų paslaptis yra kuo daugiau kontakto – glostykite rankomis vienas kito veidus, apsikabinkite, glaustykitės veidais, bučiuokitės, žiūrėkite vienas į kitą. Beje – jei bučiuojatės, darykite tai iš tikro, o ne vaidinkite bučinį tik sučiaupę lūpas – tai labai matosi nuotraukose. Glostykite rankomis kaklą, smakrą, žiūrėkite į akis ir švelniai pasibučiuokite. Iš vieno tokio lėto veiksmo išeis keletas skirtingų nuotraukų, fiksuojančių skirtingus momentus. Bučiniai į smilkinį, kaktą, ranką ar petį yra ypatingai žavu!

Jei vis dėlto jausite, jog jums sunku atsipalaiduoti prieš objektyvą, fotografė tikrai padės su tuo susidoroti. Galima parežisuoti smagių kadrų, kaip vienas kito kutenimas, gaudymas, užšokimas, pakėlimas, kurie padės įsijausti, atsipalaiduoti ir vis tiek atrodys natūraliai.

Turite augintinį? Pasiimkite jį į fotosesiją – nuotraukoms jis suteiks ypatingo žavesio 🙂


Fotosesijos vietos

Tinkamos vietos Kaune fotosesijoms: Girionių poilsiavietė, Dainų slėnis, Žalgirio arena, Senamiesčio gatvelės, Santakos parkas, Kunigų seminarijos kiemelis, I fortas, Raudondvaris (fotosesija mokama), Jachtklubas, Vytauto parkas ir ąžuolynas, Prisikėlimo bažnyčios stogas (fotosesija mokama), Jėzuitų terasa (fotosesija mokama), gamta prie Pažaislio vienuolyno, parkas prie Žalgirio arenos, botanikos sodas, Kleboniškio miškas, Panemunės šilas, Kadagių slėnis, Pakalniškių piliakalnis, Pelėdų kalnas, Dubravos apyrubė, Meilės įlanka prie Kauno Marių, Marvelės upės slėnis, Napoleono kalnas, Jiesios atodanga, Zatyčių karjeras (už Kauno), Drąseikių karjeras (už Kauno).