Jaunųjų įvaizdžio ir fotosesijos vietų derinimas

Ruošiantis savo nuostabiai dienai ne vieni jaunavedžiai patvirtins, kad dabar labai platus skirtingų stilių suknelių ir kostiumių pasirinkimas. Nuotakų suknelės jau nėra tik baltos, o jaunikių kostiumai – tik juodi.

Suknelių įvairovė stulbinanti: klasikinės, romantiškos, vintažinės, elegantiškos, žaismingos, itin prabangios, trumpos, seksualios; tiulio, šilko, nėriniuotos, atlaso;  baltos, pilkšvos, rausvos ivory ar nude spalvų.  Kaip išsirinkti? Matuotis! Pasimatuokite kuo daugiau skirtingų stilių ir modelių suknelių, kad pamatytumėte kuriuos labiausiai tinka prie Jūsų figūros ir vizijos. Ir nepamirškite, kad norint pasiekti stilistinę vienovę, suknelę ir kostiumą reikia derinti tarpusavyje.

  • Jei renkatės prabangiai atrodančią, su daug nerinių, ilgu šleifu, undinėlės ar princesiškos A formos suknelę, jaunikiui ieškokite juodos ar bordo spalvos kostiumų, pageidautina vienspalvių, nelanguotų, klasikinių. Prabangus įvaizdis reikalauja fotosesijai įspūdingos architektūros fono, ypač dvarų, kolonų, gražių laiptų, senamiesčio gatvių. Niekada nenuvertinkite bažnyčių – Lietuvoje yra ne viena bažnyčia, kuri, naudojat tinkamus kampus, atrodo neprasčiau už dvarus. Taip pat vertėtų pagalvoti apie dalį fotosesijos kur nors viduje, dvarų salėse, kur būtų galima pabrėžti įspūdingų suknelių grožį.

 

  • Jei kuriate vintažinį arba romantišką stilių, taip pat jei renkatės tiulio suknelę, jaunikiui vertėtų pasimatuoti pilką, rusvą kostiumus, kurie gali būti languoti. Priderinkite liemenę – ji puikiai žiūrėsis gamtoje, miške, o karštą dieną bus puikus sprendimas. Labai žaviai atrodo liemenė ir paraitotos marškinių rankovės – toks įvaizdis labai tinka braidant po pievas, jaukiuose pušynuose ar vandens pakrantėse.
  • Nuotaikai išsirinkus klasikinę elegantišką suknelę iš mikado šilko, atlaso ar pan., jaunikiui siūlau derinti klasikinį juodą kostiumą. Taip pat derėtų ir bordo spalva. Klasikiniui įvaizdžiui sustiprinti tinka senamiesčių gatvelės, dvarai, gražios alėjos, dvarų salės.
  • Jei norite dalį fotosesijos daryti miesto fone, tarp stiklinių daugiaaukščių ar arenų, tokiose vietose derėtų trumpos arba aptemptos seksualios suknelės suknelės.
  • Mėlynos spalvos kostiumų jaunikiams siūlau nesirinkti – ši spalva pagal dabartines vestuvių tendencijas jau labiau tinkama būnant svečiu, o ne pagrindiniu šventės veikėju. Taip pat reikia atkraipti dėmesį į marškinių atspalvį – jei suknelė yra ivory spalvos, marškinių atspalvis turėtų būti toks pat. Kitais atvejais – marškiniai balti.