Vestuvių fotografė Kaune Laura Žygė


Apie mane


Esu jausmų ir laimingų žmonių fiksuotoja Laura.

Būti fotografe man yra ne darbas ir ne profesija – fotografija man yra priklausomybę kelianti emocijų, šypsenų, jausmų ir akimirkų injekcija, kuri suteikia ekstazę ir veda vidinį varikliuką.

Supranti, kad esi savo kelyje, kai darai tai, nuo ko norisi skraidyti iš laimės; kai norisi šaukti, kaip džiaugiesi, kad tenka pažinti ir užfiksuoti tiek daug nuostabių žmonių!

Fotografuodama jaučiuosi kaip įsimylėjęs vaikas – dūsauju nuo kitų skleidžiamo grožio, viduje plazdena drugeliai ir plodama delnais krykštauju iš džiaugsmo.

Visa tai vyksta, kai matau ir užfiksuoju nuoširdžius dviejų žmonių jausmus.

Tad fotografuodama aš ne dirbu – aš išgyvenu. Išgyvenu kartu su Jumis ♥


Apie mano darbo stilių

Esminis mano darbo ir matymo moto yra vengti įtampos bei nenatūralumo, fiksuoti tikras emocijas ir jausmus, padedant jauniesiems ne tik puikiai atrodyti nuotraukose, bet ir jaustis pakiliai bei patogiai pačią svarbiausią jų gyvenime dieną.

Taip, fotosesijos metu parodau kaip ir kur pozuoti, tačiau neprisirišame prie griežto pozų katalogo – stengiuosi, kad viskas atrodytų estetiškai, bet kartu būtų kuo natūraliau. Parinkdama tinkamiausią vietą ir apšvietimo sąlygas pakviečiu jaunuosius ir leidžiu skleistis jų žavesiui.

Mano tikslas – sukurti meniškas nuotraukas, kuriose spinduliuotų Jūsų jausmai.

Visas nuotraukas retušuoju suteikiant nuotraukoms šiltų ir švelniai prislopintų spalvų efektą.